بازسازی و نوسازی

بازسازی و نوسازی آپارتمان - بازسازی و نوسازی ویلا - بازسازی و نوسازی سبز

در بازسازی و نوسازی بنا باید این نکته را توجه داشته باشید که تیمی متخصص شامل مهندسان عمران با تجربه را به خدمت بگیرید

ما به شما مشاوره رایگان می دهیم پس با شماره 09122175174 تماس بگیرید


 • عوامل آسیب زننده به لوله کشی ساختمان

  اکثر افراد از اهمیت لوله کشی ساختمان بی اطلاع هستند و همچنین عوامل آسیب زننده به آن را نمی شناسند که در نتیجه باعث بروز خطاهایی می شود که برای فرد هزینه بالایی خواهد داشت. دانستن این خطاها و اینکه بلد باشیم چطوری می توانیم جلوی این خطاها رو بگیریم، می تواند در مراقبت از خانه به ما کمک کند.

 • سیستم گرمایش از کف – مزایا و معایب

  سیستم گرمایش از کف درصدد ایجاد راهی نوین برای گرم کردن خانه ها می باشد. اگر در زمستان هر صبح که از خواب بیدار می شوید یکی از ترس هایتان گذاشتن پا روی کف سرد است یا در زمستان خانه شما به اندازه کافی گرم نمی شود با ما تماس بگیرید تا راهی برای برطرف کردن این مشکلات را به شما معرفی کنیم.

 • راه های برای استفاده بهینه از بالکن کوچک

  بسیاری از خانه ها دارای بالکن های کوچک هستند که در برخی موارد اصلا از آن استفاده نمی کنند. داشتن بالکن یک نعمت مناسب برای خیلی از ما می باشد. با کمک ما می توانید طراحی بالکن مناسب و همچنین دکوراسیون خوب داشته باشید و از بالکن بهترین استفاده را داشته باشید.

 • جابجایی درخت

  گاها پیش می آید که برای بازسازی و نوسازی نیازمند آن هستیم که درختانی را که در مسیر کار وجود دارند از سر راه برداریم ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای قطع درخت و سوزاندن یا خشک نمودن آن می توانید با هزینه مناسب جای آن درخت را عوض کنید و خواهش ما این است که با درختان مانند یک انسان رفتار نمایید و به جای قطع درخت از جابجایی آن استفاده نمایید.

 • بازسازی و نوسازی سبز چیست؟

  همه چیز در خصوص بازسازی و نوسازی سبز را از ما بخواهید. تنها کافی است با شماره 09122175174 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید با می توانید از طریق آیکون سبز رنگ پایین صفحه مرورگر خود از طریق اپلیکیشن واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

  شایان توجه است در ساختمان، آپارتمان یا بنای شما می توانید برای افزایش سطح اکسیژن و کاهش ویروس ها و باکتری ها فضای سبز خود را داشته باشید و این امر را به ما بسپارید.

 • خدمات باغبانی

  در خصوص هر نوع خدمات باغبانی و تلفیق آن با امور ساختمانی از جمله نوسازی و بازسازی از مشاوره تخصصی ما استفاده نمایید.

  تنها کافی است شماره 09122175174 را شماره گیری نمایید.

چرا باید خدمات بازسازی و نوسازی ما را انتخاب کنید؟

در تمام طول هفته و 24 ساعت شبانه روز می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید تنها کافی است با شماره تلفن های ما تماس بگیرید یا از گزینه سبز رنگ سمت چپ تصویر پیام خود را به صورت متنی ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ما به جرات اعلام می کنیم که اولین مجموعه ای هستیم که توانسته ایم با تجربه کافی و با اتکا به تیم تخصصی خود باغبانی را با امور ساختمانی پیوند بزنیم و باید این موضوع را در نظر داشته باشید در آینده تنها خانه ها و مکان هایی زیبا هستند که فضای سبز را در ساختمان خود استفاده نموده باشند.

ما در هورس با اتکا به تیم متخصص که شامل مهندسان عمران و کارشناسان فضای سبز هستند و با کمک تجهیزات تخصصی و مدرن روز دنیا توانسته ایم از خود نامی نیک به جا بگذاریم و توانسته ایم در اموری که به ما محول می شود با نهایت دقت و سرعت عمل نماییم.

× ثبت سفارش