روف گاردن

همه چیز در مورد روف گاردن: روف گاردن چیست؟ روف گاردن Roof garden یا فضای سبز پشت بامی به مکانی گفته می شود که فضای سبز بر روی سقف (چه پشت بام، چه حیاط و …) اجرا شده باشد و بستر کشت گیاه، در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین بر روی بستر مصنوعی شکل گرفته باشد؛ مانند کف لابی ساختمان که سقف پارکینگ را تشکیل میدهد، یا کف حیاطی که بر روی پارکینگ شکل گرفته و امکان کاشت گیاه بر روی خاک طبیعی زمین محیا نباشد.


 • نقش مهم خاک در روف گاردن

  خاک مانند یک معجزه است همان طور که اکسیژن برای ما یک معجزه محسوب می شود و باید توجه داشت که خاک مناسب نقش مهمی در ساخت باغچه های پشت بامی ایفا می کند.  

 • مزایای باغچه های پشت بامی

  به تمام خانواده هایی که در شهر های پر جمعیت زندگی می کنند توسعه می کنیم حتما به فکر ساخت روف گاردن یا همان باغچه های پشت بامی باشند، استفاده از روف گاردن باعث تسویه هوا در اطراف منزل شما خواهد شد.

 • روف گاردن چیست؟

  یک پارک و فضای سبزی خصوصی و متناسب با متراژ محل زندگی شما، شاید این بهترین تعریف از روف گاردن باشد و به طور کل به هر فضای سبزی که در ارتفاع قرار داشته باشد روف گاردن گفته می شود.

 • معایب روف گاردن

  اگر روف گاردن شما را تیمی متخصص اجرا نماید به شما قول خواهیم داد که روف گاردن هیچ گونه عیبی نخواهد داشت تنها کافی است زیر ساخت ها رعایت شود و گیاهان متناسب با محل شما باشند.

 • قیمت ساخت روف گاردن

  ما به شما اطمینان می دهیم با توجه به بودجه خودتان به شما بهترین خدمات و خوش قیمت ترین خدمات را ارائه دهیم، تنها کافی است با شماره 09122175174 تماس بگیرید و یک جلسه بازدید را هماهنگ نمایید.

 • نگهداری از روف گاردن

  اگر تاکنون روف گاردن خود را ساخته اید و گیاهان شما سرحال نیستند و یا می خواهید درختچه یا گل های روف گاردن خود را عوض کنید تنها کافی است به متخصصان ما اعتماد نمایید و با ما تماس بگیرید.

چرا باید خدمات روف گاردن و باغبانی ما را انتخاب کنید؟

برای داشتن یک فضای سبز مناسب و متناسب شما نیازمند متخصصانی هستید که در تمام سال گل و گیاه های شما را بازدید و تر و خشک نمایند و همان طور که ما نیازمند هوا و غذا هستیم گیاهان نیز نیازمند خاک و تغذیه مناسب هستند که تنها متخصصان باغبانی از این امر سررشته دارند و گیاهان فضای سبز پشت بامی یا همان روف گاردن نیازمند مراقبت بیشتر هستند. 

متخصصان ما با ارائه خدمات باغبانی موثر می توانند به شما کمک نمایند تا فضای سبز دلخواهتان همیشه همان طوری باشد که می خواهید.

برای ساخت روف گاردن یا همان فضای سبز آپارتمانی علاوه بر متخصصان باغبانی می بایست مهندسان عمران نیز در پروژه دخیل باشند به نحوی که در هنگام طراحی تا اجرا پروژه مهندس عمران به عنوان ناظر در پروژه حضور دارد.

ما به شما این اعتماد را می دهیم که باغبانی فضای سبز شما و ساخت آن توسط مهندسان عمران مجموعه ما اجرا و برنامه ریزی می شود و این مژده را به شما می دهیم که نه تنها شما یک فضای کاملا مهندسی شده دارید علاوه بر آن گیاهانی دارید که کاملا با نشات هستند.

علم باغبانی و مهندسی عمران برای اولین بار در ایران تا این اندازه به هم نزدیک شده است و شما می توانید با تماس با شماره 09122175174 مشاوره رایگان دریافت نمائید.

از گزینه سبز رنگ پایین صفحه می توانید از طریق اپلیکیشن واتس آپ برای ما درخواست خود را ارسال نمایید همچنینی می توانید مستقیما با شماره 09122175174 تماس بگیرید

با توجه به ظرافت پروژه روف گاردن و تخصصی بودن این حیطه به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از اجرا آن با متخصصان ما مشاوره نموده و از نوع متریال مصرفی اطمینان حاصل نمائید.

× ثبت سفارش